Film "Teraz i w godzinę śmierci" - Grupa Przymierze w Białymstoku
17422
post-template-default,single,single-post,postid-17422,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Film „Teraz i w godzinę śmierci”

Film „Teraz i w godzinę śmierci”

„Teraz i w godzinę śmierci”, to opowieść o sile modlitwy różańcowej, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe.

Celem filmu jest dotarcie z wiedzą o Różańcu do jak największej liczby osób, by udowodnić siłę tej modlitwy, która pomaga rozwiązać problemy, również te wagi światowej.

– „Teraz i w godzinę śmierci” to obraz o tym, co dzieje się tu i teraz; obraz do bólu prawdziwy. Chcemy w nim pokazać zmagania człowieka z tym, co go otacza, co go często przerasta. Myślę, że każdy odnajdzie w tym filmie potencjał nadziei, bo jego wymową jest to, że nie ma rzeczy niemożliwych. – mówi o filmie jeden z jego twórców, Mariusz Pilis.

W filmie pokazujemy autentyczne historie ludzi i społeczności. Ci, którzy się w nim wypowiadają, czasem nadal nie mogą uwierzyć w to, co ich spotkało. To opowieści bardzo mocne, które wstrząsną widzem i nikomu nie pozwolą przejść wobec nich obojętnie. – powiedział Dariusz Walusiak.

Zachęcamy do obejrzenia tego filmu. Projekcje odbędą się w Kinie TON: sobota (13.05.2017) godz. 16:00 oraz niedziela (14.05.2017) godz. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00. Bilety w cenie 10,00 zł do nabycia w księgarni św. Kazimierza.