Kolejna Parafia zawierza się Maryi na wzór św. Ludwika de Montfort - Grupa Przymierze w Białymstoku
17899
post-template-default,single,single-post,postid-17899,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kolejna Parafia zawierza się Maryi na wzór św. Ludwika de Montfort

Kolejna Parafia zawierza się Maryi na wzór św. Ludwika de Montfort

Dotarła do nas radosna informacja, że 70 osób ze Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Płomień Pański” przy Parafii Św. Rodziny we Wrocławiu, 8 grudnia 2017r. podczas Mszy św. o godz. 18:00, dokona uroczystego Aktu Ofiarowania się Jezusowi przez ręce Maryi według Traktatu Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.
Koordynatorka tego dzieła Pani Elżbieta Machowska dziękuje całej Wspólnocie Przymierze za wszelkie wskazówki i materiały.

Jest to dla nas kolejne świadectwo, że te piękne dzieło Maryi rozszerza się na inne Wspólnoty, Parafie a nawet Diecezje. Połączmy się z nimi duchowo tego dnia i módlmy się za te 70 osób, które dokonają całkowitego oddania się Jezusowi przez Maryi. Jesteśmy szczęśliwi widząc, że ziarno to wydaje coraz więcej owoców. Z całego serca życzymy Wspólnocie obfitości Bożych łask i darów oraz jeszcze głębszej relacji z Jezusem i Maryją.