Nieustające Jerycho Różańcowe w intencji Ojczyzny - Grupa Przymierze w Białymstoku
17364
post-template-default,single,single-post,postid-17364,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Nieustające Jerycho Różańcowe w intencji Ojczyzny

Nieustające Jerycho Różańcowe w intencji Ojczyzny

Drodzy Czciciele Matki Bożej Różańcowej, pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić do podjęcia od 1 maja 2017 roku nieustannego Jerycha Różańcowego za naszą Ojczyznę i o pokój na świecie.

Pragniemy rozpiąć nad naszą wspólnotą swoisty parasol modlitwy w każdej chwili wznoszonej przez ręce Matki Bożej przed Boży tron jako wołanie o potrzebne łaski, jako dziękczynienie, jako ufne oddanie się, zawierzenie Miłosierdziu.

Podejmijmy intensywną modlitwę wstawienniczą, która przemieni nas osobiście, nasze rodziny, wspólnotę i środowiska.

Św. Jan Paweł II niejednokrotnie apelował: Modlitwa różańcowa jest modlitwą wdzięczności, miłości i ufnej prośby (…) Do tej modlitwy różańcowej zachęcam was i zapraszam. Odmawiajcie Różaniec! Wy chorzy i cierpiący, nie wypuszczajcie z rąk Różańca! Modlitwa wsparta cierpieniem jest wielką siłą. Nie ruchliwe stolice są decydującymi ośrodkami historii świata i świętości; prawdziwymi ośrodkami są ciche miejsca modlitwy ludzi. Tam gdzie się modli, tam się decyduje nie tylko o naszym życiu po śmierci, ale także o wydarzeniach tego świata.

Liczymy na każdą chętną osobę, która w zaciszu domowym, przy zapalonej świecy podejmie stałą godzinną modlitwę raz w miesiącu.

Mimo trudu i poświęcenia każdy z pewnością przekona się, że ta modlitwa będzie szturmem do nieba i wiele owoców będziemy mogli wyprosić, powierzając nasze intencje Bogu przez Maryję.

Zobowiązania wynikające z podjęcia zaproszenia do nieustannego Jerycha Różańcowego:
-ustalenie stałego dnia i godziny modlitwy raz w miesiącu;
-odmówienie w tym czasie: części różańca przeznaczonej na dany dzień i innych dowolnych modlitw np. Litanii do Matki Bożej Loretańskiej, Koronki do Miłosierdzia Bożego czy Litanii do Krwi Pana Jezusa

Osoby, które pragną uczestniczyć w tej inicjatywie proszone są o kontakt i rezerwację „swojego” dnia i godziny modlitwy. Potrzebujemy 700 osób.

Kontakt do osób, zapisujących do Jerycha Różańcowego:
606 980 520 – Pani Joanna
601 503 395 – Pani Monika
668 040 083 – Pani Lidia
606 125 575 – Pani Ewa

Wszystkim, którzy podejmą ten wielki trud modlitewny dziękujemy i życzymy wytrwałości.