RELACJA ZE ŚRODOWEGO SPOTKANIA WSPÓLNOTY PRZYMIERZE 11.04.2018r. - Grupa Przymierze w Białymstoku
18121
post-template-default,single,single-post,postid-18121,single-format-gallery,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

RELACJA ZE ŚRODOWEGO SPOTKANIA WSPÓLNOTY PRZYMIERZE 11.04.2018r.

RELACJA ZE ŚRODOWEGO SPOTKANIA WSPÓLNOTY PRZYMIERZE 11.04.2018r.

„Weselcie się już, zastępy Aniołów, w niebie: weselcie się, słudzy Boga. Niechaj zabrzmią dzwony głoszące zbawienie, gdy Król tak wielki odnosi zwycięstwo! Raduj się, ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem, a oświecona jasnością Króla wieków, poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa! Zdobny blaskiem takiej światłości, raduj się, Kościele święty, Matko nasza! Ta zaś świątynia niechaj zabrzmi potężnym śpiewem całego ludu.”

Amen! Alleluja! W minioną środę świątynia, w której zgromadziliśmy się na modlitwie zabrzmiała potężnym śpiewem całego ludu. Nasze serca przepełniła radość Zmartwychwstania. Doświadczyliśmy mocy Ducha, który uzdalnia do uwielbiania Boga i do tego byśmy stawali się czcicielami o niegasnących sercach. W przeżywaniu Radości Paschalnej towarzyszyła nam Maryja, w której i przez którą Bóg stał się człowiekiem dla naszego zbawienia.

Wspólnie z Diakonią Muzyczną śpiewaliśmy:

– Przybądź Święty Niepojęty,

Duchu Święty przyjdź,

Jezus pokonał śmierć,

– Przychodzisz Panie mimo drzwi zamkniętych,

– Jak wielki jest Bóg, Jezus zwyciężył,

– Alleluja Glori Alleluja,

– Śpiewajmy Panu Bogu śpiewajmy,

– Czcijmy Jezusa,

– Ja wiem On ocalił mnie,

– Pan, Śpiewajmy Mu,

– Wypełnił się czas Eliasza.

Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia ze środowego spotkania Wspólnoty Przymierze?