RELACJA ZE ŚRODOWEGO SPOTKANIA WSPÓLNOTY PRZYMIERZE 7.02.2018r. - Grupa Przymierze w Białymstoku
18052
post-template-default,single,single-post,postid-18052,single-format-gallery,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

RELACJA ZE ŚRODOWEGO SPOTKANIA WSPÓLNOTY PRZYMIERZE 7.02.2018r.

RELACJA ZE ŚRODOWEGO SPOTKANIA WSPÓLNOTY PRZYMIERZE 7.02.2018r.

Maryja Wspomożycielka Wiernych.

Środowy wieczór z Maryją rozpoczęliśmy od największego Cudu – Eucharystii. Maryja zaprosiła wiele swoich dzieci i Kościół napełnił się wiernymi. Przepięknej liturgii przewodniczył Ks. Robert, który wygłosił płomienną homilię powiązaną z celem naszego wieczornego spotkania. Schola pięknym śpiewem pomagała nam w podniosłym przeżyciu Mszy Świętej. Podczas Komunii Świętej mogliśmy doświadczyć jak niesamowicie Maryja prowadzi nas do Jezusa, kiedy z powodu bardzo dużej ilości wiernych Kapłani musieli łamać Święte Hostie by każdy kto pragnął mógł przyjąć Pana do swojego serca.

Po krótkim przywitaniu spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy za braci i siostry posługujące prosząc Ducha Świętego o Dary także dla wszystkich zgromadzonych. O dobre przeżycie tego czasu prosiliśmy Maryję Wspomożycielkę Wiernych, której wstawiennictwo od wieków uprasza niezliczone Cuda.

Istotą spotkania było rozbudzenie pragnienia nawrócenia, które jest początkiem wszelkiego uzdrowienia.

Na początku wszyscy zostaliśmy zaproszeni do głębokiej modlitwy wynagradzającej za nasze grzechy błagając w Koronce o Miłosierdzie Boże i skruszenie naszych serc w rozważaniu Męki Pańskiej.

Nasz smutek rozjaśnił Chrystus w Najświętszym Sakramencie dając nadzieję odpuszczenia grzechów i Zmartwychwstania do Życia Wiecznego. Ufni w Dobroć Maryi prosiliśmy by złożyła wszystkie nasze prośby u Stóp Jezusa Eucharystycznego. Rozważając Tajemnice Chwalebne Różańca Świętego dziękowaliśmy Chrystusowi przez Ręce Maryi za wszystkie cuda, których dokonał w naszym życiu.

Przy wyjściu z Kościoła otrzymaliśmy Nowennę do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, która nas zgromadziła tego dnia na Eucharystii i wspólnej modlitwie oraz uprosiła nam niezliczone Łaski.

Zachęcamy do podzielenia się świadectwem! Ave Maria!

Wspólnie z Diakonią Muzyczną śpiewaliśmy:

– Ty co nie zwątpiłaś nigdy ,

– A moc wychodziła z Niego i uzdrawiała wszystkich ,

– Jezus Najwyższe Imię .

Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia ze środowego spotkania Wspólnoty Przymierze?