Życie w Wolności - Córki i Synowie Boga (18-20.05.2018 r.) - Grupa Przymierze w Białymstoku
18146
post-template-default,single,single-post,postid-18146,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Życie w Wolności – Córki i Synowie Boga (18-20.05.2018 r.)

Życie w Wolności – Córki i Synowie Boga (18-20.05.2018 r.)

Fundacja Budujemy Ludzi zaprasza na rekolekcje i wspólne świętowanie Uroczystości Zesłania Ducha Świętego z Peterem i Debbie Herbeck.

Peter i Debbie Herbeck to dobrze rozpoznawalne w Kościele Katolickim osoby, które całe życie poświęciły służbie w Kościele i na rzecz Nowej Ewangelizacji. Rekolekcje przez nich prowadzone to wyjątkowa możliwość spotkania w celu zbudowania nas i wyposażenia do jeszcze lepszej służby w Kościele i dla Nowej Ewangelizacji.

Peter jest Wiceprezesem, oraz Dyrektorem Misji dla Renewal Ministries. Nadzoruje także pracę zespołów świeckich misjonarzy z całego świata, którzy przygotowują księży, biskupów i świeckich wiernych do odpowiedzi na wezwanie Świętego Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Przez ostatnie 30 lat podróżował po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Afryce i Zachodniej Europie wspierając i szkoląc lokalne wspólnoty do ogłaszania Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie i posługi charyzmatami. Peter wraz z Ralphem Martinem współprowadzi programu telewizyjny “Choices We Face” emitowany raz w tygodniu oraz gospodarzem codziennego programu radiowego “Fire on the Earth”. Jest też współprowadzącym popularnego programu telewizyjnego “Crossing the Goal” emitowanego raz w tygodniu w EWTN (Eternal Word Television Network, Globalna Katolicka Stacja Telewizyjna). Często prowadzi konferencje oraz jest autorem wielu książek i audiobooków o uczniostwie i życiu w Duchu Świętym m.in. książki pt. „KIEDY DUCH PRZYCHODZI Z MOCĄ”, która została przetłumaczona na język polski.

Debbie prowadzi konferencje i rekolekcje na temat wzrostu duchowego, uczniostwa oraz jej własnej drogi od Judaizmu do Kościoła Katolickiego. Przez ostatnie trzydzieści lat brała udział szczególnie w posłudze skierowanej do kobiet i młodzieży. Debbie jest też założycielką i liderką ruchu Be Love Revolution, mającego na celu pomoc młodym kobietom doświadczyć Bożej miłości i dzielić się nią z innymi. Debbie jest dyrektorem Pine Hills Girls Camp. Debbie i Peter mają czworo dzieci i czworo wnucząt. Mieszkają w Ann Arbor, Michigan.

Będzie to niepowtarzalne wydarzenie gdyż bardzo rzadko gościmy tak wspaniałych misjonarzy ze względu na ich napięty kalendarz służby w Kościele. Jeśli chcesz usłyszeć jak wspaniale Bóg działa na całym świecie w Kościele i doświadczyć nowego napełnienia Duchem Świętym, aby doświadczać wolności jako dziecko Boże, aby następnie z mocą służyć w Kościele Katolickim to zdecydowanie warto abyś wziął udział w tych rekolekcjach.

Program rekolekcji dostępny jest: TUTAJ

ZAPISY na stronie: www.budujemyludzi.pl/herbeck